Projekty

Zázemí Tanvald - Hydro

V současné době připravujeme rekonstrukci objektu bývalé rozvodny a trafostanice v Tanvaldu, č. p. 639 "HYDRO", který již nevyhovuje současným potřebám společnosti. Záměrem je vybudovat v tomto objektu provozní a dílenské zázemí pro zaměstnance.

Tento projekt "REVITALIZACE OBJEKTU HYDRO, č.p. 639 TANVALD" je spolufinancován z finančních prostředků Evropské unie, Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, v rámci programu Úspory energie.


V souvislosti s naší činností se nejenom snažíme provozovat a udržovat stávající MVE, ale zároveň se snažíme jednotlivá díla upravovat a modernizovat, aby provoz těchto děl byl co nejvíce efektivní, nebo více přispíval ke zlepšení a ochraně životního prostředí. Kromě připravovaných rekonstrukcí se tak věnujeme přípravě i méně tradičních projektů ve kterých vidíme příležitost naplňovat naše vize a hodnoty.

  • Projekt vírové elektrárny Benešov u Semil
© 2019 KREDIT CENTRUM s.r.o.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky